::. صفحه اصلی / درباره ما

::. درباره ما

تجارت گذرگاه شمالیNCC
 
شرکت تجارت گذرگاه شمالی (N.C.C)  به شماره ثبت 255858  درامورخرید و فروش وترانزیت  بین المللی ، سوخت وهمچنین تامین انواع فرآورده های نفتی از قبیل نفت کوره ، LPG ،نفتا ، متانول ، گازوئیل ، بنزین و دیگر فرآورده های پایین دستی درخاورمیانه فعالیت مستمردارد.
شرکت تجارت گذرگاه شمالی (NCC )  و سایر شرکتهای تابعه با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص و روابط ویژه تجاری و اقتصادی و نیز امکانات بالقوه عملیاتی و اجرایی اعم از وسایط حمل و نقل جاده ای ، ریلی و دریایی در امور تجارت بین الملل خرید و فروش و اجرای عملیات لجستیکی پروژه های نفتی و پتروشیمی و نیز  فرآورده های آن فعالیت مستمر می نماید و بخش عمده فعالیت مربوط به عملیات خرید و ترانزیت انواع فرآورده های نفتی از مبادی کشورهای ترکمنستان ، آذربایجان و روسیه و از قلمرو جمهوری اسلامی ایران جهت تامین نیاز کشور همجوار همچون افغانستان – ارمنستان – عراق – و کشورهای عربی  حوزه خلیج فارس میباشد .
این شرکت در راستای پیشبرد اهداف آتی خود از یک تیم مدیریتی مجرب و تکنیکی ، دارای تحصیلات عالیه بهره مند است که تمرکز و اهداف اصلی آنها در زمینه پروژه های پالایشگاهی و مطالعات ویژه در امور نفت ، گاز و پتروشیمی میباشد. از این رو این شرکت به منظور تأمین نیاز مصرف کنندگان و خریدارن کالا تمهیداتی را برمبنای تجربیات گذشته ، متدها و تکنولوژی های مدرن و ابتکاری برای ارزیابی بازار مصرف معمول نموده که این امر موجب رضایتمندی طرفهای تجاری گردیده است.


حوزه فعالیت شرکت تجارت گذرگاه شمالی در زمینه تجارت بین المللی فرآورده های نفتی
 
  1. تامین انواع فرآورده های نفتی از مبادی کشورهای مشترک المنافع (CIS  ) علی الخصوص کشورهای روسیه ،آذربایجان و  ترکمنستان جهت و تحویل به کشورافغانستان وحمل بوسیله کشتی، تریلرتانکر وهمچنین واگن های مخزن دارراه آهن(حمل مرکب)
  2. تامین گازوییل از کشورهای مشترک المنافع (CIS ) وترانزیت آن از طریق کشورهای خاورمیانه.
  3. خرید نفتا وکاندنسیت از شمال کشور عراق وتحویل به شرکت های پتروشیمی در جهت تامین نیاز کشورهای مصرف کننده بعنوان خوراک.
  4. تامین وانجام عملیات حمل فرآورده های نفتی شامل گازوئیل ، بنزین و کالاهای استحصالی از پتروشیمی ازمبداءکشور جمهوری اسلامی ایران وصادرات آن به مقاصد  اقلیم کردستان عراق – افغانستان و کشور های عربی حوزه خلیج فارس .
  
دورنمای اجرای پروژه ها و برنامه های آیندهNCC
 
  1.  خرید نفتا از پالایشگاه های اقلیم کردستان عراق وتحویل به شرکت های پتروشیمی منطقه توام با اجرای عملیات حمل پروژه.
  2. خرید فرآورده های نفتی از بنادر جنوب عراق ، بارگیری وحمل به کشورهای اروپایی(ایتالیا وسوییس)
  3. بازاریابی ومطالعه در ارتباط با صادرات گاز مایع برای مصارف بازار اروپا، پاکستان، هندوستان وترکیه
  4. مشارکت درقالب سرمایه گذاری خارجی به منظورتامین تجهیزات جهت ساخت پالایشگاه دراقلیم کردستان عراق به منظور سولفورزدایی فرآورده های نفتی از قبیل گازوییل ونفتا.
  5. خرید فرآورده های نفتی ازکشورهای عربی درخلیج فارس وارسال به کشورهای آفریقایی بویژه آفریقای جنوبی.
  6. برنامه ریزی جامع در راستای توسعه بسترفعالیت برای بدست آوردن بازار هدف ونیاز فرآورده های نفتی در ترکیه، چین، پاکستان وهندوستان
 
هدف اصلی NCC

ایجاد روابط اقتصادی کارآمد و ارائه خدمات وسیع عملیاتی واجرائی وایجاد رضایتمندی واعتماد دوسویه در رابطه با طرفهای تجاری اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی و فعال در زمینه تجارت انواع فرآورده های نفتی در منطقه ، از اهداف اصلی NCC به شمار می رود.
درپایان تمایل وآمادگی شرکت را به منظورمشارکت وهمکاری درهریک اززمینه های فوق وسایر فعالیت های مشابه درچارچوب مقررات تجاری باشرکت ها واشخاص علاقمند اعلام می داریم.